Bon Turystyczny – Impresja Krasiczyn

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym przypominamy, że Impresja Krasiczyn jest uczestnikiem programu Polski Bon Turystyczny 500+.

Bon turystyczny jest honorowaną przez Nas formą rozliczenia bezgotówkowego za pobyt w obiekcie.

Aby skorzystać z bonu turystycznego należy aktywować go na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, wybierając zakładkę „Ogólny” > „Polski Bon Turystyczny” > „Mój bon”. Podczas aktywacji bonu należy uzupełnić swój aktualny adres e-mailowy oraz numer telefonu komórkowego.
Po dokonaniu aktywacji bonu, na podany adres e-mailowy zostanie przesłany kod obsługi płatności. Kod obsługi płatności jest niezbędny do realizacji płatności – należy podać go recepcjoniście przy dokonywaniu płatności za usługi. Dokonanie płatności za pomocą bonu turystycznego będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego przesłany zostanie SMS/e-mail z kodem PIN, który również należy podać recepcjoniście, by skutecznie dokończyć transakcję. Zwracamy uwagę, aby w chwili zameldowania w obiekcie, posiadać dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które zostały wskazane w PUE ZUS.

Bonem można uregulować należność za pobyt całej rodziny pod warunkiem, że uczestniczy w nim dziecko, na które bon przysługuje. Płatność bonem obejmuje koszty noclegu, posiłków, a także pozostałych atrakcji oferowanych przez Impresję Krasiczyn. W przypadku, gdy koszty pobytu przekroczą wartość bonu, pozostałą część należy opłacić z własnych środków.
Z płatności bonem można skorzystać do 31 marca 2022 r.

 

UWAGA!
Do przyjmowania płatności bonem uprawnione są tylko podmioty, zarejestrowane w systemie ZUS (czyli bezpośrednio hotele, pensjonaty itp.), dlatego płatność bonem przez portale rezerwacyjne typu booking.com nie jest możliwa !
Zwracamy uwagę, że Impresja Krasiczyn rozlicza bonem turystycznym należności tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w obiekcie – telefonicznie lub e-mailowo.

 

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji programu Polski Bon Turystyczny 500+ są dostępne na stronie: www.bonturystyczny.polska.travel.pl