Wesela

Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa uroczyste Wesele, Bankiet, Imprezę okolicznościową, Imprezę firmową lub Konferencję.

Impresja Krasiczyn to idealne miejsce do zorganizowania wesela. Położone w malowniczej okolicy Pogórza Przemyskiego i doliny Sanu, 10 km od zabytkowego Przemyśla z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. Do Państwa dyspozycji oddajemy piękną, klimatyzowaną salę stylizowaną historią z bezpośrednim wyjściem na duży, oświetlony taras otwierający się na romantyczny, kwitnący ogród z urokliwymi pergolami i placem zabaw dla dzieci. Górzysty pejzaż, urzekająca zieleń, kolory i zapach kwiatów, śpiew ptaków, szum lasu i wody w fontannie wprawią Państwa w doskonały, romantyczny nastrój i na długo pozostaną w pamięci. Dobierzemy dekoracje, wspólnie ustalimy menu, personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia oraz sprawi, że będziecie Państwo się świetnie bawić, a wesele będzie najszczęśliwszym dniem w Państwa życiu.

Do dyspozycji Państwa oddajemy 3 sale bankietowo – weselne:

  • salę bankietową – dla maksymalnie 200 osób
  • salę kominkową – dla maksymalnie 40 osób,
  • salę klubową – dla maksymalnie 30 osób.
  • 90 miejsc noclegowych (pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV, łączem internetowym),
  • 2 zadaszone tarasy do 150 os.
  • parking na 70 miejsc postojowych
  • duży ogród i dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.

Na organizację wesela od poniedziałku do czwartku, w dni niepoprzedzające dni wolnych od pracy oferujemy Państwu specjalne gratisy, lub 15% zniżki.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 16 670 60 60 bądź spotkanie osobiste dotyczące szczegółów Państwa wesela. Chętnie zapoznamy Państwa z naszą ofertą, odpowiemy na wszystkie pytania, a także wspólnie z państwem przejdziemy przez kolejne etapy organizacji. Ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od zakresu usług.

 

Sala Konferencyjno BankietowaSala KominkowaSala klubowa
do 200 osóbdo 30 osóbdo 30 osób